З відкритим серцем і любов’ю!

Уже вдесяте монастирська обитель, заснована блаженною Марцеліною Даровською в селі Язлівець, що на Тернопільщині, приймала активістів та прихильників чернівецького товариства українських студентів-католиків «Обнова», що приїхали сюди з доброї волі на великопосні духовні науки – реколекції.

Цього разу священиком-реколектантом був настоятель монастиря св. Трійці в Кам’янці-Подільському отець-монах Йосиф. І хоча турбот у нього зараз вистачає (священнослужитель готується до освячення і відкриття новозбудованого храму), добре, що Він присвятив свій час саме молоді ! Монах Йосип своїми науками, проілюстрованими прикладами з власного життя, показав усім, якими треба бути, до чого стреміти, куди йти. І так виразно відчувалися не нав’язлива дидактика, а любов, розуміння, здатність вислухати та дати надію. А це цінується над усе!

Звісно, кожен із обновлят прагнув осягнути незвичне, почерпнути щось нове і, можливо, не все те, про що мріялося, почув, та безперечно одне: духовні вправи з монахом Йосифом – це ще одна щаслива нагода глибше зрозуміти сенс Ісусового заповіту з Хреста, котрий, помираючи, довірив нам Свою Матір. Ми мали ще один шанс, аби особисто та інтимно, в щирій молитві пережити зустріч із Нею, а також – присвятити себе, свою сім’ю, нашу Україну, увесь світ Її Непорочному Серцю.

Врешті, реколекції – це науки, під час яких Гоcподь кожному з нас неодмінно скаже щось важливе, і ти «отримаєш радість зватися улюбленою дитиною Марії»! І було очищення, коли прибивалися цвяхами листочки з виписаними прогрішеннями, і прийшло усвідомлення, розуміння простої істини: все омріяне неодмінно здійсниться, тебе вислухають, почують та допоможуть. Тільки довірмося більше Богові, відкриймо Йому своє серце, адже він є найбільша Радість і Любов!

Анна Поповчук, ТУСК “Обнова” Чернівці

фото Ганнусі Жовківської

Залишити відповідь